Wideofilmowanie

Record Studio Filmowe w S
Record Studio Filmowe

Firma "Record" świadczy usługi w zakresie produkcji filmowej zwanej potocznie: wideo reportaże, wideofilmowanie, kamerowanie, filmowanie.
Nasze filmy cieszą się dużym uznaniem klientów. Są one pełne dynamizmu, ekspresji a zarazem dobrego smaku.

W każdą produkcję angażujemy nie tylko czas i wieloletnie doświadczenie ale również staramy się sprostać i dostosować do oczekiwań naszych klientów.

Dzień ślubu to najwspanialszy dzień Waszego życia, dzień pełen emocji, wspaniałych chwil i niezapomnianych przeżyć.
Aby to wszystko nie umknęło Waszej pamięci i nie stało się gasnącym wspomnieniem, zatrzymajcie Ten Dzień na zawsze, film z wesela to najlepsza pamiątka.

Firma istnieje na rynku od 1990 roku, posiada bogate doświadczenie w branży wideo.
Pracujemy w oparciu o najnowszą technologię Full HD, 4K.
Dzięki najnowszym technologią filmowym wykorzystywanym podczas realizacji filmu uzyskujemy rewelacyjną jakość.
Produktem końcowym może być zapis na płycie Blu-ray, Pamięci USB, przenośny dysk twardy, Pendrive, DVD, CD-R, taśmie DV lub bez nośników przekazanie linku do pliku w internecie online na serwerze w chmurze, Dysk Google, YouTube, Vimeo itp.

Przegrywamy stare nagrania wideo z kaset analogowych i cyfrowych na płyty DVD lub Pendrive. Archiwizacja starych nagrań z kaset VHS na DVD lub Pendrive USB.
OCAL WSPOMNIENIA I PRZEGRAJ KASETY VHS NA DVD LUB PENDRIVE.

Dygitalizacja, cyfrowa archiwizacja analogowych nośników. VHS-->DVD. Na jednej płycie DVD standardowo mieści się 2h filmu SD  (1h = 30 zł).

VHS-DVD

Wykonujemy dygitalizację: VHS, VHSc, Hi8, 8, DV, Taśmy filmowe na celuloidzie. Przegrywamy filmy na USB Pendrive do pliku MP4 w standardowej jakości SD 720x576 Pal. Podwyższamy rozdzielczość do HD  1280x720 lub FHD 1920x1080

Film: Plenery weselne – galeria

Film: Plener weselny

Animacja: Dygitalizacja przenosimy film analogowy na cyfrowy nośnik

Scroll to Top