Studio filmowe

Wykonujemy: filmy reklamowe, reportaże, fotografię reklamową i fotoreportaż.
Na naszej stronie znajdziecie informacje dotyczące produkcji filmów reklamowych oraz wideo reportaże (wideofilmowanie) z imprez okolicznościowych takich jak: wesele, jubileusze, śluby, chrzciny, komunie itp.
W jakości 4K, Full HD, na pendrive, płytach Blu-ray, DVD lub bez nośników w internecie online na serwerze w chmurze, Dysk Google, YouTube, Vimeo.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i sprzęt do realizacji produkcji filmowej takie jak: Steadicam, gimbal, slider, dolly, kran kamerowy, dron, mikrofony bezprzewodowe, rejestratory dźwięku.
Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie produkcji filmowej i fotografii, zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Wysoka jakość i kilkunastoletnie doświadczenie, pozwalają na oferowanie kompleksowych usług w zakresie reklamy.
Dysponujemy wszelkimi zasobami, niezbędnymi do realizacji “śmiałych” projektów przy realizacji produkcji filmowej, takie jak: Steadicam, slider, dolly, kran kamerowy, dron. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z naszymi filmami osiągniesz sukces.

“Record” zajmuje się produkcją filmową oraz kreowaniem wizerunku firm w nowoczesnych środkach przekazu.
Tworzymy filmy reklamowe, filmy na targi oraz dla potrzeb telewizji. Gwarantujemy najwyższą jakość nagrań w 4K, Full HD.

Oferujemy:
– Produkcja filmowa
– Postprodukcja filmowa
– Filmy reklamowe
– Filmy promocyjne
– Filmy korporacyjne
– Filmy wizerunkowe
– Spoty reklamowe
– Spoty internetowe
– Produkcja teledysków
– Prezentacje multimedialne
– Fotografię reklamową
– Tworzymy animacje 2D, 3D
– Tworzymy infografiki
– Organizacja fokusów, badanie rynku
– Zdjęcia lotnicze z drona

Dron

LIVE STREAM – Zajmujemy się profesjonalną realizacją STREAMINGU!
to ciekawa forma przekazu i kontaktu z odbiorcami;
w jednej chwili możemy połączyć się z odbiorcami na całym świecie.
umożliwi prowadzanie działalności polegającej na prowadzeniu szkoleń online.
STREAMING LIVE to szerokie możliwości przekazywania obrazu na żywo!
STREAMING ONLINE okazuje się niezastąpiony!

Zrób wrażenie na swoim kliencie, kontrahencie, inwestorze lub zagranicznych gościach. Pokaż się z najlepszej strony, nowocześnie i dynamicznie. Tylko najlepsi są w tym prestiżowym gronie. Dzięki filmowi można zaprezentować całą gamę produktów, najlepsze realizacje, czy wdrożony certyfikat. Film może służyć jako znakomite narzędzie dla przedstawicieli handlowych, którzy mają kontakt z klientami detalicznymi albo korporacyjnymi.

Jak pokazać budowlę? Dużą maszynę? Linię produkcyjną, realizację? Produkt, który nie mieści się pod dachem hali targowej, albo jest już u klienta? Jak najprościej pokazać zasadę działania czy niedostępne dla oka wnętrze? Tylko za pomocą filmu! A konkurencja …. będzie mogła sobie tylko popatrzeć.

Często filmy korporacyjne trafiają do szuflady tylko dlatego, że są w obcym języku. Możesz zlecić nam stworzenie polskiej wersji językowej do korporacyjnej produkcji. Zrobimy to szybko, tanio i profesjonalnie.
Tworzymy banery filmowe i animacje na strony internetowe www.

Trailer – Pan Janek – fotoreporter

Trailer – Historia Klawiaturą Pisana

Film: Trailer Słupskie Powstanie Warszawskie

Żeglarski Puchar Trójmiasta 2015

Film: Ułani Ułani 2.0